KARŞIYAKA ÇİÇEK ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Karşıyaka Bostanlı çiçekçilikteki Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.izmircicekweb.com İzmir Bostanlı çiçek, satış sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde, İzmir Bostanlı çiçek, siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
İzmir Karşıyaka Bostanlıda çiçekçi, Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. İzmir Bostanlı çiçek sipariş sitemize Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

BEYAZ GÜL SİPARİŞİ - BEYAZ GÜL BUKETLERİ ARANJMANLARI


BEYAZ GÜL SİPARİŞİ - BEYAZ GÜL BUKETLERİ ARANJMANLARI
BEYAZ GÜL SİPARİŞİ - BEYAZ GÜL BUKETLERİ ARANJMANLARI
TL + KDV
ONLİNE BEYAZ GÜL SİPARİŞİ


TÜM MODELLERİ GÖRMEK İÇİN ÜRÜNLERİ İNCELE RESMİNE TIKLAYINIZ

ÇİÇEK SİPARİŞİ


Teslimat Şartları

Girne Çiçekçilik aracılığı ile vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde, teslimatın aynı gün yapılabilmesi için siparişinizi en geç 2 saat Öncesinden vermeniz gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,  çiçek teslimatı;  sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere , apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine,Sizinde onayınız alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde;  çiçeğin alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir ve Çiçeğin Resmi Teslimat Adresinde Çekilir

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, öğretmenler günü, anneler günü v.b)  çiçek gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle, siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Girne Çiçekçilik sorumlu değildir. Herhangi  bir nedenle çiçeğin alıcı kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda,  çiçeğiniz gönderim yapılan işletmemize geri gelecektir. İki (2) iş günü içerisinde çiçeğinizi dilerseniz işletmemizden kendiniz teslim alabilir ya da aynı il sınırları içerisinde farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda yeni  gönderim bölgesi için önceden belirlenen ek nakliye ücret talep edilebilir.

Girne Çiçekçilik,  çiçek gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde, size teslim edilecek çiçek cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı, kurdele, ek ürün vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı çiçeklerin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede ve seçilen üründen düşük ücretli olmaması koşulu ile sizinde bilginiz dahilinde farklı bir çiçek gönderilebilir.

Sitemiz üzerinde yer alan, özel günler için hazırlanmış çiçek aranjmanlarında kullanılan süsleme malzemlerinde (mum, aksesuarlarv.b) stoklara bağlı değişiklik olabilmektedir.
Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için  sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.

çiçek Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır.

Bazı ürünlere özel yöntemler ile renk değişimi uygulanabilir. (Ör. Mavi gül, mavi orkide) Ürün açıklamalarında yer alan çiçeğin yaklaşık yüksekliği ve çiçeğin yaklaşık ağırlığı kısımlarında belirtilen bilgilere, vazonun ve içerisindeki suyun toplam ağırlığı da dahildir.

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları, araç arızaları v.b) gecikmelerde teslimat saatinde gecikme yaşanabilir. 

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal ya da güncelleme işlemlerinizi 0232 364 00 71 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Tüm çiçek siparişlerinizin  


Eğer sipariş ettiğiniz çiçek size özel olarak hazırlanmış ise, işlem sırasında yapılan masraf düşülerek ücret iadesi yapılacaktır (Örneğin mevsim dışında bir ürün isterseniz ya da ek malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir ürün talebiniz v.b olursa ). Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade prosedürü Girne Çiçekçilik  tarafından 3 iş günü  içerisinde gerçekleştirilir.

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Girne Çiçekçilik,  tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki çiçek bedeli kadar sorumludur.

www.girnecicekcilik.com üzerinden çiçek siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

KARŞIYAKA BAYRAKLI ÇİĞLİ BOSTANLI MAVİŞEHİR ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZDEN İLAVE TESLİMET ÜCRETİ ALINMAZ.
Bu ürünle ilgili herhangi bir video bulunmamaktadır.

Bu ürün ile ilgili başka resim yüklenmemiştir.
SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEK SİPARİŞİ - SEVGİ

ONLİNE BEYAZ GÜL SİPARİŞİ
TL + KDV
PELUŞ OYUNCAKLI ÇİÇEK TASARIMLARI AYIC

ONLİNE BEYAZ GÜL SİPARİŞİ
65 TL + KDV
ANNELER GÜNÜ ÇİÇEK FİYATLARI - ANNEYE

ONLİNE BEYAZ GÜL SİPARİŞİ
TL + KDV
Bizi Takip Edin
İş Bankası
© 2023 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN! | WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA: www.izmircicekweb.com
www.izmircicekweb.com
Karşıyaka Bostanlı Hızlı Çiçek Gönder
Bostanlıya çiçek siparişi vermek isterseniz Karşıyaka Bostanlı ve tüm semtlerine ücretsiz teslimat yapma özelliği sunan, her çiçek siparişini özenle hazırlayarak sevdiklerinize ulaştırmaktayız. Bu özelliği ile tüm çiçek çeşitlerini kusursuz bir görüntüde teslim edilmesini sağlayan Firmamız, online çiçekçi sipariş siteleri arasında tercihiniz olacak.Bostanlı çiçekçi onlarca farklı tasarım çiçek ve çiçek Tasarım ürünlerimiz arasından sevdikleriniz için en uygun çiçek seçeneğini seçerek hemen online çiçek siparişi verebilirsiniz. Tüm çiçek tasarımları siparişleri için teslimat saati aralığı seçebileceğinizi de unutmayın. Tüm siparişlerinizi seçtiğiniz saat aralığında sevdiklerinize iletilir ve siz de özel günleri kaçırmadan sevdiklerinize sevginizi gösterebilirsiniz.Bostanlı çiçek siparişi için, uygun çiçek fiyatları arasından bütçenize en uygun çiçek aranjmanı için Karşıyaka Bostanlının en köklü Online çiçek satış sitesinden çiçek siparişi verin ve bugünü sürpriz bir gün haline getirin.